Prazdroj lidem

Útulek v letošním roce prošel v programu Prazdroj lidem Radou reprezentantů do veřejného hlasování. Pomoci týraným a nemocným zvířatům můžete i Vy svými hlasy udělenými v hlasování tohoto programu.

Způsoby hlasování veřejnosti:

  • DMS
  • Internet
  • Tištěný hlasovací kupon

DMS

- prostřednictvím DMS můžete vybranému projektu zaslat nejen hlas v hodnotě 2 bodů, ale také jej zároveň podpořit částkou 27,? Kč / DMS. Každá další zaslaná DMS je již „pouze“ finanční podpora a už se nepočítá jako hlas. Hlasovat prostřednictvím DMS je možné v období 1. 10. ? 30. 11. 2009
DMS zasílejte na telefonní číslo 87 777 ve tvaru: DMSmezeraPLP5

Internet (elektronický hlasovací formulář)

- hlasování pomocí internetu probíhá na www.prazdrojlidem.cz.
Každý hlasující může využít tento způsob hlasování pouze jednou. Pokud hlasující vyplní povinné a nepovinné údaje, může z jedné IP adresy hlasovat více osob. Hlasovat prostřednictvím internetu je možné v období 1. 10. ? 30. 11. 2009.

Tištěný hlasovací kupón

- hlasovací kupóny budou uveřejněny ve speciální příloze Plzeňského deníku, která vychází dne 20. listopadu 2009 a zaslat poštou na adresu předtištěnou na kuponech a od toho dne v omezeném množství také u hlasovacích boxů s označením programu PRAZDROJ LIDEM, které budou umístěny na vybraných místech v Plzni.

Letáček Prazdroj lidem ke stažení ve formátu .doc

14. 10. 2009 | admin | Aktuality


Komentuj takéEmail nebude publikován.

 

Tyto stránky jsou určeny těm, kteří neodvrátí hlavu od utrpení a strádání opuštěných a týraných zvířat a snaží se věnovat své síly a často nemalé prostředky na pomoc ostatním živým bytostem.