Chcete právě mě?

Jsme větší, menší, tlustí i tencí, barev různorodých, chlupů dlouhých i krátkých, někteří mladíci, jiní generace postarší. Máme krásnou duši a všem nám to moc sluší, jen nám chybí právě ten náš člověk, který pro nás bude vším na světě. A proto neváhejte a vybírejte, čekáme právě na Vás.

Aktuálně není žádný koník k odkoupení.

Možnosti umístění útulkových koní:

Možnost předání koní k opětovnému využití, je z naší strany vázáno přísnými a často kontrolovanými podmínkami. Koně v naší péči nelze prodat! A ani další majitelé nesmí koníky prodat ani darovat! Toto je opatření proti dalšímu nevhodnému zacházení. Samozřejmě než předáme koníka novým majitelům, vždy se jedeme podívat na nový domov a noví majitelé musí nějakou dobu koně co nejčastěji navštěvovat a pracovat s ním. Pokud je vztah oboustranně v pořádku, není žádný problém koně přestěhovat. Pokud o tom nejsme přesvědčeni, koně nevydáme. Koně pak v novém domově občas navštěvujeme a sledujeme jeho další život.

Přeprava:

Náš útulek nabízí přepravu koní za 12Kč/1 km. >>

Pokud máte zájem přepravit koně, objednávejte v kontaktech.

 

Tyto stránky jsou určeny těm, kteří neodvrátí hlavu od utrpení a strádání opuštěných a týraných zvířat a snaží se věnovat své síly a často nemalé prostředky na pomoc ostatním živým bytostem.