Návštěvní řád

Milí návštěvníci a příznivci,

útulek pro staré a týrané koně je svým druhem sociální zařízení pro ty, kteří mají za sebou většinou strastiplnou cestu životem. Proto jsou důležité návštěvní hodiny útulku. Mnozí návštěvníci se domnívají, že jsou příliš krátké. Ale musíme si uvědomit, že v útulku se mnozí jeho obyvatelé vzpamatovávají z psychických i fyzických otřesů, mnohdy z podvýživy a různých zranění, někteří se léčí z úrazů nebo po týrání. Pokud se mají vracet do normálního života zdraví a v dobré psychické kondici a s opět nalezenou důvěrou k lidem, kteří je už jednou nebo i vícekrát zklamali, potřebují také trochu soukromí a klidu.

Proto pokud máte zájem navštívit náš útulek a jeho obyvatele, je nejlepší napřed se telefonicky domluvit na čísle 604 729 506, abychom se Vám mohli plně věnovat, což samozřejmě velmi rádi učiníme.

Jak se k nám dostanete:

- Z Plzně směrem na Domažlice. V Horšovském Týně na světlech odbčíte do prava po hlavní směrem    na Bor. První vesnice je Horšov a potom Miřkov.

 

Tyto stránky jsou určeny těm, kteří neodvrátí hlavu od utrpení a strádání opuštěných a týraných zvířat a snaží se věnovat své síly a často nemalé prostředky na pomoc ostatním živým bytostem.