POBYT NA STATKU U KONÍ-odpočinek a relaxace

Náplní Vašeho pobytu budou vyjížďky na koni v krásné přírodě CHKO Sedmihoří nebo výuka jízdy pro začátečníky a samozřejmě si také můžete vyzkoušet práce na statku a seznámit se se všemi našimi zvířátky – koně, ovečka Amálka, kozlík Oskar, ježci Pepíčci, kačer Adolf a spousta dalších.

Po příjezdu pro Vás bude připraveno ubytování, prohlédnete si statek a seznámíte se s jeho čtyřhonými obyvateli.  Poté si vyberete z následujících aktivit – výuka jízdy na koni s trenérem, vyjížďka do přírody se zkušeným průvodcem po krásném Sedmihoří či cykloturistiku po okolí nebo se můžete zapojit do prací na statku a prohlédnou si naše Muzeum venkovských řemesel na statku. S sebou potřebujete jen chuť strávit nevšední víkend ve společnosti ušlechtilých koní. Relaxační a odpočinkové pobyty si můžete užívat od dubna do října. Po individuální domluvě je možné tento program realizovat i ve všední dny nebo ho věnovat jako zážitek s dárkovým certifikátem.

Nekjkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu-i na podzimkrásný slunný den-vyjížďka do CHKO Sedmihoří

 

Tyto stránky jsou určeny těm, kteří neodvrátí hlavu od utrpení a strádání opuštěných a týraných zvířat a snaží se věnovat své síly a často nemalé prostředky na pomoc ostatním živým bytostem.